KINSKÝ média s.r.o.

Přeskočit na navigaci

Naše projekty

Ve spolupráci s magistráty měst a městskými úřady připravujeme výrobu a distribuci oficiálních materiálů měst. Rádi bychom Vám na tomto místě představili některé z námi realizovaných projektů.

Mladá Boleslav

Jedním z projektů, které bychom Vám chtěli prezentovat i v elektronické podobě, je oficiální brožura města Mladá Boleslav. Brožura je složena z třídílné obálky, která dále obsahuje informační materiály včetně rozkládací mapy města.

Více o projektu Mladá Boleslav...

Teplice

Lázeňské město Teplice se řadí mezi další projekty společnosti KINSKÝ média s.r.o., pro které byly vyrobeny oficiální propagační materiály. Brožura je i v tomto případě složena z třídílné obálky, která obsahuje jednotlivé listy s bližšími informacemi o Teplicích včetně rozkládací mapy města.

Více o projektu Teplice...

Náchod

Mezi další významné projekty společnosti KINSKÝ média s.r.o. patří výroba oficiálních propagačních materiálů pro město Náchod. Třídílná obálka, která je charakteristická pro naše projekty, obsahuje informační listy týkající se města Náchod včetně rozkládací mapy města s vyznačením sídla místních firem.

Více o projektu Náchod...


 

Copyright © 2008 - 2023 KINSKÝ média s.r.o. | Tvorba www prezentací | Mapa webu

Na webových stránkách nevyužíváme tzv. cookies pro marketingové účely či personalizaci obsahu.